Prázdninový turnaj 4.tříd v Jindřichově Hradci

Sobota 27.8.2016

ü        9.00 – 15.40… jednotlivá utkání

Startovné činí 3.000,-Kč na  klub (za oba týmy dohromady)

Účast svého týmu prosím potvrďte nejpozději do 12. srpna 2016 na e-mail: psachl@msn.com či tel. +420 723 638 346.

Hrací systém: turnaje se zúčastní 4 družstva v každé skupině - A a B, hrací doba 2x 15 min. hrubého času. Týmy A a B budou hrát vždy současně v koncových třetinách hřiště. Střední pásmo slouží ke střídání. Rozbruslení bude bez puků. Minutová střídání určuje rozhodčí. Po odehrání zápasů ve skupinách se sčítají výsledky týmů A a B, o konečné pořadí (1 - 2, 3 - 4) hrají na obou částech plochy zástupci téhož týmu.

Hrací řád:                  hraje se dle pravidel ČSLH hra malé hřiště – minihokej

Tresty:                       v případě odpískání nedovoleného zákroku – nájezd na brankáře tj. dle pravidel ledního hokeje ČSLH

Pořadí v turnaji:       za výhru obdrží družstvo 2 body, při remíze 1 bod, poražený 0 bodů

O pořadí rozhoduje:

-   celkový počet bodů obou mužstev klubu ze všech utkání (spojení  skupin A a B).

-   v případě bodové rovnosti vzájemný zápas týmů skupiny A

-   rozdíl skóre ze všech zápasů obou skupin

-   vyšší počet vstřelených branek

-   los

Protesty: protest musí být podán písemně se zálohou 300,- Kč nejpozději 15 minut po ukončení utkání k rukám ředitele turnaje. V případě uznání protestu je záloha vrácena protestující straně.

Ceny: poháry, medaile, diplomy, věcné ceny. Po každém utkání bude vyhlášen nejlepší hráč z mužstva – navrhují trenéři soupeře!

Stravování: Individuální v restauraci na zimním stadionu. Jednotná cena menu 69,-Kč (polévka, hlavní jídlo, pití). K výběru ze 4 jídel na místě.