Propozice turnaje

Pořadatel turnaje: HC Lední medvědi Pelhřimov

Datum turnaje: sobota a neděle 5. - 6. 9.2015

Místo konání: Zimní stadion města Pelhřimova, Nádražní 2244

Účastníci turnaje: Turnaj pro ročník 2007 a mladší. Hraje se minihokej, na ledě 3 hráči + brankář (minimálně 6+1 hráčů, maximálně 12+2 hráčů).

Účastníci turnaje: Turnaj je vypsán pro dvanáct týmů ve dvou skupinách po šesti, dále čtvrtfinále, semifinále a utkání o konečné pořadí. Týmy na 5. – 6. místě ve skupině odehrají na turnaji šest utkání, poražení čtvrtfinalisté sedm utkání a nejlepší čtyřka účastníků osm zápasů. Po přihlášení týmů budou účastníci rozlosováni do skupin.

Základní ustanovení:

•          Startují hráči ročníku 2007 a mladší, dívky mohou být o rok starší, tedy ročník 2006 (bez výjimek!!). Pro kontrolu, ať má každý tým sebou registrace hráčů, v případě že hráč ještě není registrován, vezměte kopii vysvědčení nebo kopii rodného listu! V žádném případě na turnaji nesmí startovat žádný starší hráč, v případě, že by bylo zjištěno takové provinění proti pravidlům, bude přistižený tým diskvalifikován!

•          Dvě sady dresů rozdílných barev

•          Hraje se dle platných pravidel minihokeje, 3 x 10 minut hrubého času. Na ledě 3hráči + brankář. Trojice označeny barevnou páskou na ruce hráče. Letmé střídání hráčů po jedné minutě. Mantinely na bývalé modré čáře, černé puky.

•          Pořadí ve skupinách bude určeno

a)        Podle celkového počtu bodů

b)        Při rovnosti bodů určuje pořadí vzájemný zápas

c)        Pokud nerozhodne vzájemný zápas, pak rozhoduje skóre mezi bodově rovnými soupeři

d)       Je-li rozdíl skóre stejný, rozhodne větší počet vstřelených branek

e)        Jestliže rovnost nadále trvá, rozhodne skóre ze všech utkání.

f)         Nerozhodne-li se, přijde na řadu los

•          Hrací doba: 3 x 10 minut hrubého času, přestávka mezi třetinami 1. minutu. Pokud ve vyřazovací části skončí utkání nerozhodně, následují samostatné nájezdy (tři na každé straně, vždy jiný hráč, pokud se nerozhodne, pokračuje se dále vždy po jednom nájezdu na každé straně)

•          O konečném pořadí rozhodnou zápasy o umístění – Poslední týmy ve skupinách se utkají o 11. – 12. místo, páté týmy ve skupinách se střetnou o 9. – 10. místo (hned po skončení utkání o pořadí následuje vyhlášení). Týmy na prvním až čtvrtém místě pokračují ve čtvrtfinále (A1-B4, A2-B3, B1-A4, B2-A3). Poražení čtvrtfinalisté se utkají v utkání o konečné pořadí. Nasazení podle výsledků ve skupinách o páté až šesté a sedmé až osmé místo (hned po skončení utkání o pořadí následuje vyhlášení). Vítězové čtvrtfinálových klání se utkají v semifinále. Poražení semifinalisté na závěr turnaje o třetí příčku, vítězové o zlaté medaile.

•          Po každém druhém utkání a před utkáním o medaile následuje úprava ledové plochy.(viz. rozpis ledů)

•          Bodování utkání: výhra – 2 body, remíza – 1 bod, prohra – 0. bodů.

•          Ceny:  Týmy na prvních čtyřech místech obdrží poháry, všechny týmy dostanou dort a diplom, všichni hráči dostanou medaile. Budou vyhlášeni nejlepší hráči utkání. Na konci turnaje dostanou cenu nejlepší brankář a tři nejlepší hráči turnaje.

•          Přijetí do turnaje, podmínka účasti: Hlásit do turnaje se můžete u p. Hájka, nebo p. Kučery (kontakty níže). Po potvrzení přijetí do turnaje je potřeba uhradit startovné 3000 Kč na pokrytí nákladů turnaje, platit můžete na místě v hotovosti.

•          Návrh na protest – do ½ hod. po utkání s poplatkem 1500,- Kč. Při uznání protestu/vratný/.

•          Rozhodčí a zdravotní službu - zajistí pořadatel turnaje

•          Zájemci o ubytování, obracejte se na paní Marcelu Vrátnou (tel.: 739015197, e-mail: marcelavratna@seznam.cz

•          Obědy si prosím objednávejte dle rozpisu utkání přímo u provozní restaurace, paní Marcela Vrátná (tel.: 739015197, e-mail: marcelavratna@seznam.cz